17. aprīlī Ubuntu Linux 14.04 sagaidīšana Linux Centrā

ubuntu

17. aprīlī, gaidāms Ubuntu Linux operētājsistēmas jaunākais laidiens – 14.04 LTS versija. Šajā dienā laikā no 16:00 līdz 18:00 LU Linux Centrā notiks publisks seminārs par jauno Ubuntu Linux versiju un tās jaunajām iespējām. Būs trīs stāsti par jaunumiem katrā no trim galvenajiem Ubuntu Linux paveidiem:

  1. Darba virsma
  2. Serveri
  3. Telefoni

Laipni aicināti gan speciālisti, entuziasti, gan esošie un potenciālie lietotāji!

LU Linux Centru var atrast Rīgā, Raiņa 19 cokolstāvā, 030. telpā (vieta OpenStreetMap kartē).

Burti LTS jaunākās versijas nosaukumā nozīmē “long term supprt” – ilgā laika atbalsts. Precīzāk – 5 gadu pilnvērtīgs programmatūras atbalsts gan serveru, gan darba virsmas un parējiem paveidiem, kas ir pienācīgs termiņš gan privātiem, gan arī korporatīvajiem lietotājiem, ņemot vērā, ka LTS versijas izlaiž reizi 2 gados. Atgādinām, ka ne-LTS versijas (kuras izlaiž starp LTS versijām) ir domātas tikai programmatūras izstradātājiem un testētājiem.

Pasākumu atbalsta Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija un tas notiek projekta “Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros kā viens no atvērto durvju dienu pasākumiem, kuru mērķis ir plašākai sabiedrībai popularizēt atvērto tehnoloģiju un standartu pielietošanas priekšrocības – iespējas sasniegt efektūvu rezultātu, apmācību iespējas un Latvijā sniegtos IKT pakalpojumus.

Šī publikācija ir sagatavota projekta „Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana”(Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/056/134) ietvaros.
92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību.
Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild biedrība „Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *