Aicinām pieteikties sanāksmei par plānoto iepirkumu vienotas integrētas publisko pakalpojumu sistēmas izveidei

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija līdz 2017. gada 9.februārim (VARAM) interesentus aicina pieteikties sanāksmei, kuras laikā tās dalībniekus informēs par plānoto iepirkumu “Integrēts Publisko pakalpojumu sniegšanas un gala lietotāju vajadzību monitorings”.

Sanāksme notiks 2017. gada 10.februārī plkst. 12:00-14:00, Vaļņu ielā 30, 18.telpā, 1.stāvā.

Tikšanās laikā klātesošos informēs par VARAM plānoto iepirkumu, kura mērķis ir izveidot vienotu integrētu mērījumu sistēmu, papildinot līdzšinējo e-pārvaldes monitoringu ar jaunu mērķa grupu – valsts iestāžu un pašvaldību sniegto pakalpojumu esošajiem un potenciālajiem lietotājiem.

Tā kā dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots, lūgums līdz 2017. gada 9. februārim sūtīt vārdu, uzvārdu, pārstāvēto organizāciju/iestādi, kā arī e-pasta adresi uz e-pastu renars.felcis@varam.gov.lv.

Plānotais iepirkums tiks īstenots darbības programmas „Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa Nr.2.2.1. “Nodrošināt publisko datu atkalizmantošanas pieaugumu un efektīvu publiskās pārvaldes un privātā sektora mijiedarbību” projekta “Publiskās pārvaldes informācijas un komunikāciju tehnoloģiju arhitektūras pārvaldības sistēma” (turpmāk – PIKTAPS) ietvaros.

Papildus informācijai lūdzam sazināties ar VARAM Publisko pakalpojumu departamenta Vienas pieturas aģentūras nodaļas vecāko ekspertu Renāru Felci, tālr. 67026947, e-pasts: renars.felcis@varam.gov.lv.

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

Tālr. 67026418

E-pasts: prese@varam.gov.lv

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *