LATA uzsver atvērtu standartu nozīmi IT infrastruktūras optimizēšanā

LATA atzinīgi vērtē Reģionālas attīstības un pašvaldību lietu ministrijas (RAPLM) uzsākto diskusiju ar nozaru ministrijām un sociālajiem partneriem par IT infrastruktūras optimizēšanas iespējām. LATA piekrīt RAPLM izteiktajam viedoklim, ka valsts pārvaldes iestāžu IT resursu apvienošana nodrošinātu gan biroja programmatūras, gan infrastruktūras (serveru) programmatūras kopējo izmaksu samazināšanu. Vairāk informācijas RAPLM mājas lapā.

LATA piedalījās diskusijas ietvaros RAPLM rīkotajā seminārā „IT konsolidācija un tehnisko resursu optimizēšana valsts pārvaldes iestādēs” 2010. gada 14.maijā. Uzrunājot semināra dalībniekus, LATA pārstāvji īpaši akcentēja atvērtu standartu nozīmīgumu IT infrastruktūras konsolidācijas risinājumos. Uzstāšanās prezentācija pieejama šeit.

Seminārā tika diskutēts par Microsoft infrastruktūras programmatūras izmantošanas un informācijas tehnoloģiju infrastruktūras optimizācijas iespējām ministrijās un to padotības iestādēs. Semināra materiāli – informācija par IT optimizēšanas iespējām, sociālo partneru, tostarp LATA, sagatavotās prezentācijas un labās prakses piemēri pieejami RAPLM mājas lapā.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *