Diskusija par valsts IKT arhitektūras izstrādi

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija kopā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) organizē diskusiju par valsts IKT arhitektūras izstrādi un tās sasaisti ar nākamā perioda ERAF plānošanu IKT jomā. Diskusijas pamatā būs VARAM Valsts sekretāra vietnieka IKT jautājumos Arņa Dauguļa uzstāšanās par līdzšinējiem panākumiem un izaicinājumiem, kā arī nākamajiem soļiem arhitektūras izstrādē.

Pasākums notiks 21. maijā plkst. 10:00 Latvijas Universitātē Raiņa bulv.19, kafejnīcas semināru telpā. Lai pieteiktos diskusijai, lūdzu rakstīt uz madara@lata.org.lv līdz pirmdienai, 19.maijam!

LATA aicina visus interesentus izmantot iespēju savlaicīgi paust savu viedokli, ieteikumus un idejas par valats IKT arhitektūru un lietderīgu ERAF izmantošanu!

Pasākums notiek projekta “Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros kā viens no atvērto durvju dienu pasākumiem, kuru mērķis ir plašākai sabiedrībai popularizēt nevalstiskās organizācijas iespējas ietekmēt valstisku lēmumu pieņemšanu.

Šī publikācija ir sagatavota projekta „Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana”(Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/056/134) ietvaros.
92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību.
Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild biedrība „Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *