Ielūdzam uz semināru “Biznesa vadība start-up uzņēmumos”

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA „Ozols Grupa” un Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija e-prasmju nedēļas ietvaros ielūdz uz semināru „Biznesa vadība start-up uzņēmumos”!

Uz semināru tiek aicināti jaunie un topošie uzņēmēji, uzņēmumu mārketinga, pārdošanas speciālisti, IT entuziasti, jaunieši. Seminārs būs īpaši vērtīgs tiem jaunajiem uzņēmējiem, kuriem ir biznesa ideja, bet nav lielas pieredzes uzņēmuma vadībā, produkta virzīšanā un šīs idejas praktiskajā realizācijā.

Semināra mērķis ir informēt jaunos uzņēmējus par informācijas tehnoloģiju pielietošanu darba procesā un biznesa vadībā, kā arī iedvesmot un iedrošināt apmeklētājus uzņēmējdarbības uzsākšanai.

Semināra programma.

Dalība seminārā ir bezmaksas, iepriekš piesakoties. Vietu skaits ierobežots (60 cilv.).

Seminārs notiks 25. martā no plkst. 14.00 – 18:15 biznesa centra Unity konferenču zālē, Vienības gatvē 109.

Pasākums notiek projekta “Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros kā viens no atvērto durvju dienu pasākumiem, kuru mērķis ir plašākai sabiedrībai popularizēt atvērto tehnoloģiju un standartu pielietošanas priekšrocības – iespējas sasniegt efektūvu rezultātu, apmācību iespējas un Latvijā sniegtos IKT pakalpojumus.

Šī publikācija ir sagatavota projekta „Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana”(Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/056/134) ietvaros.
92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību.
Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild biedrība „Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *