organizatoru_logo

Starptautiska konference

“Atvērtā Eiropa: Atvērtie dati atvērtai sabiedrībai”

18.-19.02.2015., Jelgava, Rīga (Latvija)

 

atbalstitaji_LV2015. gada 18. un 19. februārī Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA)  sadarbībā ar Sabiedriskās politikas centru PROVIDUS un sabiedrības līdzdalības platformu ManaBalss.lv organizē starptautisku  konferenci “Atvērtā Eiropa: atvērtie dati atvērtai sabiedrībai”. Pasākumu finansē Latvijas valsts. Konference ir iekļauta oficiālajā prezidentūras kalendārā.

Pasākuma mērķis ir veicināt informācijas sabiedrības Eiropā attīstību un stiprināšanu. Pasākuma laikā tiks noorganizēta augsta līmeņa starptautiska konference ar diskusiju paneli par atvērtas sabiedrības veidošanu, kurā piedalīsies 200 dalībnieki no 16 ES dalībvalstīm.

Pasākuma mērķa grupa ir Eiropas Savienības dalībvalstu eksperti, kuri piedalās atvērtas sabiedrības politiku veidošanā dalībvalstīs un ES līmenī, kā arī atvērto datu izmantošanas veicināšanā, kas kalpo kā nozīmīgs prekursors gan ciešākai atgriezeniskai saiknei starp iedzīvotāju un valsti, gan inovācijām tautsaimniecībā. Mērķgrupu veido gan publiskā, gan privātā, tostarp nevalstiskā sektora pārstāvji.

 

Reģistrācija

Dalība konferencē ir bez maksas!

 

Starptautiskā ekspertu diskusija, 18.02.2015.

Diskusiju rezultātā, izmantojot projekta partneru zināšanu sinerģiju, tiks sagatavoti priekšlikumi atvērto datu un “atvērtas politikas” risinājumu plānošanai, kas sniegs ieguldījumu tādu ES līmeņa politikas iniciatīvu un regulējumu izstrādē kā Eiropas pilsoņu iniciatīva un Digitālā programma Eiropai.

Darba kārtība un eksperti

Uz diskusijas norises vietu un atpakaļ dalībnieki varēs doties ar autobusu. Autobuss izbrauks plkst.8:30 no Latvijas Nacionālās operas Aspazijas bulvārī. Autobuss dalībniekiem bez maksas.

 

Starptautiskā konference: Prezentācijas, 19.02.2015.

Konference kļūs par platformu pieredzes apmaiņai starp Eiropas Savienības dalībvalstu publiskā sektora, biznesa sektora un nevalstisko organizāciju sektora nozares ekspertiem par atvērtas informācijas sabiedrības veidošanas iespējām.

Programma un prezentācijas

 

Kontakti

Konferences koordinatore Madara  Greiziņa-Kuzmina, e-pasts: lata@lata.org.lv

 

Pasākumu tiešraide būs pieejama: www.delfi.lv!


Aicinām pieteikties ekspertus un lektorus