LATA konference sadarbībā ar Latvijas Universitāti

Atvērtās tehnoloģijas – no datiem līdz zināšanām

2018. gada 1. februārī

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā

 

Konferences apraksts – 2018. gada 1. februārī notiks vienpadsmitā ikgadējā Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas konference. Konferences tēma aptvers skatījumu uz informācijas tehnoloģiju attīstības tendencēm no atvērto tehnoloģiju aspekta. Konferences laikā plānotas prezentācijas, kas atspoguļo no tehnoloģiju, uzņēmēju, valsts un pašvaldību puses pieredzi, kā atvērtās tehnoloģijas ietekmē drošību, attiecas uz datu apstrādi un mākoņpakalpojumiem, tiek izmantotas lietu internetā un viedos risinājumos.

Konferences pamatmotīvs – kā ar atvērto tehnoloģiju starpniecību no datiem iegūstam zināšanas, akcentējot to, ko Latvijas informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) nozare ir devusi Latvijai un kā dos turpmāk savu ieguldījumu nākotnes Latvijas izaugsmē. Vēlamies pievienoties Latvijas simtgades motīvam ES ESMU LATVIJA un parādīt, kā mēs, kā IKT nozare, varam līdzdarboties un dāvināt Latvijai savas nozares zināšanas, radošumu un paveiktos darbus. Vēlamies godināt Latviju tās simtgadē un bagātināt svinību daudzveidību, aktīvi līdzdarbojoties – „Es radu Latviju. Es daru Latviju” – ES ESMU LATVIJA.

Pasākuma mērķa grupa ir valsts un pašvaldību iestāžu IT jomas lēmumu pieņēmēji, IT profesionāļi un interesenti, dažādu jomu uzņēmumu un nozaru asociāciju pārstāvji un atvērto tehnoloģiju entuziasti.

Konferences laikā notiks LATA balvu pasniegšana par ieguldījumu atvērtu informācijas un komunikācijas tehnoloģiju izstrādē, izmantošanā un popularizēšanā. Apbalvojums tiks pasniegts trīs kategorijās: atvērtākā iestāde, izcilākais risinājums biznesā, fiziskas personas būtiskākais ieguldījums atvērto tehnoloģiju popularizēšanā.

Konferences sadarbības partneris ir Latvijas Universitāte, galvenais partneris ir Oracle Latvija, partneri ir Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs, Proact IT, Lattelecom, Latvijas Mobilais Telefons, RTU Tālmācības studiju centrs, Accenture Latvia.

Dalība konferencē ir bez maksas! Iepriekšēja reģistrācija obligāta!

REĢISTRĀCIJA slēgta!

Ja nepaspējāt reģistrēties konferences apmeklējumam klātienē, aicinām skatīties konferences tiešraidi!

PROGRAMMA

VIDEO

FOTO

Konferences norises vieta

Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskajā centrā, Jelgavas ielā 1, Rīgā.

Sabiedriskais transports

Pietura “LU Akadēmiskais centrs”

  • 23. autobuss

Pietura “Nacionālā bibliotēka”

  • Autobuss: 3, 4, 4z, 7, 8, 10, 21, 22, 23, 25, 26, 32, 35, 38, 39, 43, 54, 55
  • Mikroautobuss: 238, 242, 244, 246, 263, 270, 271
  • Tramvajs: 2, 4, 5, 10
  • Trolejbuss: 9, 27

Personīgais transports

LU Dabaszinātņu akadēmiskā centra stāvvietā automašīnas nevarēs novietot!

Bezmaksas stāvvietas tuvumā LU Dabaszinātņu akadēmiskajam centram.

Kontakti

Konferences koordinatore: Ieva Vītoliņa, e-pasts: lata@lata.org.lv, m.t. 29215073