LATA biedri ieguvuši zināšanas par projektu izstādi un vadību

ESF projekta “Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana” ietvaros no š.g. 4. līdz 8. novembrim 20 LATA biedri ieguva zināšanas par projektu izstrādi un vadību. Apmācības vadīja zinoši un pieredzējuši Baltijas Datoru Akadēmijas lektori Uldis Zandbergs un Anta Vērdiņa.

Apmācībās tika skatīti projekta pamatprincipi, tai skaitā projekta mērķi, termiņi, izmaksas, dalībnieki, riski u.c. Īpaša uzmanība apmācībās tika pievērsta Eiropas Savienības fondu un citu ārvalstu finansējuma avotu projektiem, to pamatprincipiem, sagatavošanai un īstenošanai, kā arī iespējām NVO un uzņēmējiem līdzfinansēt savas projekta idejas. Kursu dalībnieki apmainījās ar pieredzi un aktīvi iesaistījās diskusijās par praktiskiem projektu realizēšanas piemēriem.

 

Šī publikācija ir sagatavota projekta „Latvijas Atvērto Tehnoloģiju Asociācijas (LATA) administratīvās kapacitātes stiprināšana”

(Līgums Nr. 1DP/1.5.2.2.2/12/APIA/SIF/056/134) ietvaros.

92,07 % no projekta finansē Eiropas Savienība ar Eiropas Sociālā fonda starpniecību.

Apakšaktivitāti „Nevalstisko organizāciju administratīvās kapacitātes stiprināšana” administrē Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu. Par šīs publikācijas saturu atbild biedrība „Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija” un tā neatspoguļo Eiropas Savienības oficiālo viedokli.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *