Latvijas atvērto tehnoloģiju konference 2011

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija ielūdz

pašvaldību un valsts iestāžu pārstāvjus, uzņēmumu un nozaru asociāciju pārstāvjus, IKT speciālistus un atvērtā pirmkoda entuziastus

uz Latvijas atvērto tehnoloģiju konferenci 2011

2011. gada 18. janvārī Tallink Hotel Riga, Elizabetes ielā 24/1, Rīgā.

Šīs konferences tēma ir atvērtās tehnoloģijas pašvaldībās. Konferences laikā tiks prezentēta Latvijas un citu valstu pieredze atvērto tehnoloģiju izmantošanā dažādās organizācijās, tiks norādīti ieguvumi un riski, kā arī tiks sniegtas rekomendācijas un ieteikumi, kā rīkoties nākotnē. Sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību konferences dalībnieki tiks iepazīstināti ar ES atbalstīto projektu “Atvērtā koda programmatūras izmantošanas veicināšana Eiropas publiskajā pārvaldē”.

Aicinām konferencē bez pašvaldību pārstāvjiem piedalīties arī uzņēmumu un citu valsts iestāžu pārstāvjus. Konferencē prezentētie pieredzes stāsti ļaus  izprast ieguvumus no atvērtu tehnoloģiju izmantošanas. Iegūtās zināšanas būs noderīgas, lai padarītu efektīvāku un produktīvāku jebkuras organizācijas darbu. IKT speciālistiem piedāvāsim tehniska satura lekcijas, taču atvērtā pirmkoda entuziastiem aizraujoša būs pasaules līdera brīvās programmatūras jomā Simon Phipps uzstāšanās.

Konference ir bezmaksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam reģistrēties https://lata.org.lv/webreg/.

Konferences programma pieejama šeit.

Konferences atbalstītāji:

IBM ForgeRock

HansaWorld Oracle

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *