Latvijas IBM forums 2013

LATA informē par ikgadējo Latvijas IBM forumu, kas notiks trešdien, 25.septembrī Radisson Blu Hotel Latvija konferenču centrā.

IBM Forumā ik gadu tiekas vairāk nekā 300 Latvijas labāko IT nozares uzņēmumu un speciālistu, lai uzzinātu, kas jauns IBM tehnoloģiju pasaulē. IBM Foruma 2013 prezentācijas tiks organizētas trijās paralēlās sesijās, sniedzot jums iespēju iepazīties ar IBM jaunākajiem risinājumiem un produktiem, Latvijas labāko IT uzņēmumu drosmīgākajiem projektiem, kā arī risinājumu ieviešanas un lietošanas pieredzi no klientu perspektīvas:

  • biznesa analītikas un lielo datu sesija īpaši piemērota dalībniekiem, kam ikdienā nepieciešams strauji un precīzi orientēties lielos nepilnīgi strukturētu datu apjomos, pieņemt uzņēmējdarbības datos balstītus lēmumus, paredzēt nākotnes vajadzības un tendences
  • infrastruktūras un procesu plānošanas sesija orientēta uz uzņēmumu sistēmu un procesu pārvaldītājiem, kā arī atbildīgajiem par sistēmu optimizāciju un lietotāju apmierinātību, neatkarīgi no tā, vai tie būtu uzņēmuma darbinieki, partneri vai klienti
  • tehnoloģisko inovāciju sesija veltīta atsevišķu Latvijas tirgum noderīgu un jau populāru IBM produktu un risinājumu perspektīvai un iespējai pilnveidot tehniskās zināšanas par labākajiem IBM produktiem Latvijā.

Katras prezentācijas noslēgumā – iespēja saņemt IBM un partneru vadošo speciālistu atbildes uz sev aktuālākajiem jautājumiem.

Vairāk informācijas.

Foruma darba valoda: sesijas notiks gan angļu, gan latviešu, gan arī krievu valodā. Tulkojums no svešvalodām netiks nodrošināts.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *