Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

Pasaules vadošais auditoru un konsultāciju uzņēmums Deloitte ierindojis Latvijas tehnoloģiju uzņēmumu EazyOne starp 50 visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Centrāleiropā.

Deloitte Technology Fast 50 CE apkopo straujāk augošos uzņēmumus Centrāleiropā, salīdzinot uzņēmumus pēc to apgrozījuma pieauguma.

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums EazyOne topā ieņēmis augsto 18. vietu, pateicoties iespaidīgam 731% apgrozījuma pieaugumam trīs gadu laikā. EazyOne izstrādāto biznesa datu vizualizācijas un analītikas rīku eazyBI [http://eazybi.com] aktīvi lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē.

Veidojot programmatūru biznesa lietotājiem mēs fokusējamies uz reālu biznesa vajadzību risināšanu un maksājošiem biznesa klientiem,” saka uzņēmuma dibinātājs un vadošais programmētājs Raimonds Simanovskis.

Kopā no Baltijas valstīm topā iekļuvuši veseli 8 uzņēmumi, no kuriem 1 no Igaunijas, 1 no Latvijas un 6 no Lietuvas. Topa priekšgalā ir Čehijas uzņēmums Kiwi.com ar 7165% pieaugumu, kuram seko Lietuvas uzņēmums “deeper” ar 7048% pieaugumu. Visvairāk topā pārstāvēta ir Polija ar 19 uzņēmumiem.

Deloitte Latvia šogad šajā projektā piedalījās pirmo reizi, tāpēc viens uzņēmums no Latvijas ir ļoti labs rezultāts. Tāda Centrāleiropas valsts kā Slovēnija, Technology Fast 50 sarakstā nav minēta vispār. No mūsu kaimiņvalstīm vispozitīvāk izskatās Lietuva ar sešām kompānijām. Kopumā līdere ir Polija – sarakstā iekļuvušas 19 kompānijas,” saka Polina Nazarova, Deloitte Latvia biznesa attīstības vadītāja.

Pēdējā desmitgadē EazyOne ir vienīgais Latvijas tehnoloģiju uzņēmums, kurš ir spējis iekļūt šajā prestižajā topā. 2003. gadā Fast 50 CE topā bija iekļuvuši veseli 4 Latvijas uzņēmumi.

Iekļūšana Deloitte Technology Fast 50 topā mums ir kā atzinība par to, ka ar mūsu izvēlēto biznesa modeli var veiksmīgi sasniegt apgrozījuma un peļņas strauju izaugsmi.

Ar šo piemēru mēs gribam arī parādīt citiem esošajiem un topošajiem jaunuzņēmumiem, ka ir iespējams sasniegt veiksmīgus rezultātus arī bez riska kapitāla fondiem, investoriem, vai lielām investīcijām. Ir svarīgi pastāvīgi fokusēties un radīt risinājumus reālām vajadzībām un reāliem maksājošiem klientiem,” uzsver Raimonds Simanovskis.

EazyOne paredz līdzīgu attīstību un izaugsmes tempu arī turpmāk un plāno pieteikties Deloitte Fast 50 arī nākamgad.

Arī tuvākajos gados tiek plānots, ka attīstība un izaugsme turpināsies līdzšinējā kontrolētā tempā. Noteikti pieteiksimies arī nākamā gada konkursā,” atzīst Raimonds Simanovskis.

 

Par eazyBI

eazyBI ir biznesa datu vizualizācijas un analītikas rīks kuru lieto tūkstošiem klientu visā pasaulē, tai skaitā tādi uzņēmumi kā SONY, Samsung, HP, BMW un daudzi citi. eazyBI ir pieejams kā mākoņ-pakalpojums, privātais serveris un kā Atlassian Jira paplašinājums, nodrošinot plaša spektra biznesa analītikas risinājumus.

https://eazybi.com

Par Deloitte

Deloitte ir viens no Pasaulē lielākajiem auditoru un konsultāciju uzņēmumiem. Ierindots pirmajā vietā starp “Lielā Četrinieka” (Big Four) finanšu (accounting) uzņēmumiem, Deloitte nodrošina šobrīd lielāko profesionālo pakalpojumu tīklu pasaulē (pēc apgrozījuma un konsultantu skaita). Šobrīd uzņēmumā strādā vairāk kā 263,900 profesionāļu visā pasaulē.

2017. finanšu gadā, uzņēmuma peļņa pārsniedza $38.8 miljardus USD. Kopš 2016. gada, Deloitte ir sestais lielākais privātais uzņēmums Amerikas Savienotajās Valstīs. Gartner ir atzinis Deloitte kā vadošo konsultāciju uzņēmumu pasaulē jau ceturto gadu pēc kārtas. Kennedy Consulting Research and Advisory ir ierindojis Deloitte pirmajā vietā gan Global consulting, gan Management consulting kategorijās, balstoties uz kopējo uzņēmuma apgrozījumu.

Avoti

https://www2.deloitte.com/content/campaigns/ce/technology/fast-50/fast-50-central-europe.html

 

Sagatavoja:

Jānis Gulbis, eazyBI mārketinga direktors

m.t.: +371-25909829, e-pasts: janis.gulbis@eazybi.com

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *