VARAM iepazīstina nozari ar plānotiem IT projektiem

Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācija (LATA) atzinīgi vērtē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) aizsākto praksi prezentēt IT nozarei darbības programmas “Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.2.2.1.1.apakšaktivitātes “Informācijas sistēmu un elektronisko pakalpojumu attīstība” ietvaros plānotos projektus.

Š.g. 24.maijā notikušajā sanāksmē, uz kuru bija aicināti lielāko IT asociāciju pārstāvji, Valsts reģionālās attīstības aģentūra klātesošos iepazīstināja ar plānotajiem 3.2.2.1.1.apakšaktivitātes “Informācijas sistēmu un elektronisko pakalpojumu attīstība” projektiem: “Elektronisko iepirkumu sistēmas e-konkursu un e-izsoļu funkcionalitātes attīstība” (prezentācija) un „Ģeogrāfisko informācijas sistēmu datu apmaiņas formāta izveide telpiskās un teritorijas plānošanas vajadzībām saskaņā ar INSPIRE direktīvu” (prezentācija).

LATA izsaka cerības, ka nākotnē VARAM turpinās un citas ministrijas pārņems labo praksi nodrošināt sabiedrību ar aktuālu informāciju par ERAF finansēto projektu plānošanas gaitu. Pārskatāmas un detalizētas informācijas pieejamība sekmēs publiskas diskusijas par projektiem, ļaus iepazīties ar visu ieinteresēto pušu viedokļiem un dos laiku IT kompānijām sagatavot priekšlikumus par piemērotu sistēmu piedāvājumu. Tiks sekmēta godīga konkurence, kas ir priekšnosacījums kvalitatīvāku projektu galarezultātu sasniegšanai.

LATA sociālajos tīklos

Atstājiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *